Montemama - Referencie
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie

Login *
Heslo *
Zapamätať

Registrácia

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Login *
Heslo *
Overiť heslo *
Email *
Overiť email *
Captcha *

Referencie

Aké sú Vaše skúsenosti? Napíšte nám referenciu!
Katarína
6.2.2017
Za 2 roky odkladania si peňažných darčekov pre detí od rodiny a príbuzných som spravila v tomto eshope jednu veľkú objednávku. Neľutujem ani cent. Pomôcky prišli precízne zabalené a pri všetkom, čo som otvárala som zažívala obrovskú radosť. Deťom to dávkujem pomaličky, spolu s knihami či nami vyrobenými materiálmi a žasnem, ako ich mnohé tému zaujímajú, o čom sa vedú častokrát naše rozhovory pred spaním. Niekedy sú aj slzy, že ešte chcú to a to, ale musí sa ísť spať ... Takéto slzy mám rada :) Sú mi častokrát odpoveďou, či sme sa s manželom rozhodli dobre :)
Po montessori kurzoch boli peniažky investované do pomôcok na montemama jednoznačne naším dobrým rozhodnutím. Dúfam, že ich zachováme aj pre vnúčatá :)
Veľmi pekne ďakujem Lucke za ústretovosť, ochotu a celkový prístup. Žiadny môj dotaz nezostal nezodpovedaný - čo veľmi oceňujem. Bola by som rada, keby sa o montemama dozvedelo čo najviac rodičov a starých rodičov.
Zuzana
6.10.2016
Maminy, učitelia a iní zanietenci, všetko pod jednou strechou zo sveta montessori...plus výborné materiály na stiahnutie.
A samozrejme milá Lucia...ďakujem zatiaľ za doterajšiu spoluprácu.
Naďa Nováková
24.9.2016
Skvelý eshop, jediný svojho druhu na Slovensku. Montessori pomôcky v dobrej kvalite, za rozumnú cenu. Ochota, ústretovosť, rýchla komunikácia, milá majiteľka :-) Teším sa na mnoho ďalších nákupov :-)
Petra Melicharkova
23.9.2016
Veľmi odporúčam montemama eshop. Výborná a rýchla komunikácia, Lucka vždy ochotne poradí, veľmi rada tu nakupujem. Oceňujem aj nový web, kde sú podnetné informácie a veci na stiahnutie :)
Daša
18.9.2016
Ďakujeme za ochotu, milý a proaktívny prístup. Lucka vždy ochotne poradí. Nájdem tu prehľadne najnovšie kurzy a inšpiratívne články.
Eva Jedličková
16.9.2016
Odporúčam tento e-shop. Rýchla komunikácia, milá a ochotná majiteľka. Zvlášť oceňujem obrovský výber Safari miniatúr a materiály na stiahnutie. Páči sa mi, že tiež organizujú rôzne prednášky a kurzy súvisiace s výchovou. Držím palce :-)
Katarína Adamková
13.9.2016
Ďakujem Lucii, ktorá založila montemamu a sprístupňuje tak rokmi overený montessori prístup deťom doma aj v škôlkach. Nákup v jej obchode bol vždy bezproblémový a prístup ústretový. Páči sa mi zmena webstránky, je tu veľa obsahu a osvety aj mimo "nakupovania" . Teším sa na zaujímavé novinky, ktoré pravidelne pribúdajú na stránku. Prajem veľa úspechu a nových inšpirácii :)
Alena Kubalcová
9.9.2016
Vrelo odporúčam montemama, veľmi dobré skúsenosti s viacerými nákupmi, ochota, ústretovosť, fajn prístup. Vedia, o čom je montessori :-)
Marcela
9.9.2016
Milujem tento e-shop, perfektná komunikácia, majiteľka, kvalita pomôcok je úmerná ich perfektnej cene. Výborná komunikácia aj ďalšie aktivity (napr. materiály na stiahnutie) nad rámec bežného e-shopu. Nakupujem tu pravideľne a oceňujem aj veľký výber Safari miniatúr skladom.
Lenka
9.9.2016
Objednávali sme už viackrát, tovar prišiel pomerne rýchlo, vždy do 2-3 dní. Na maily odpovedajú promptne. Využili sme aj požičovňu a vyhoveli nám, keď sme nemohli načas materiál vrátiť. Takže za mňa palec hore :)
Katka Sikorski
9.9.2016
V e-shope som nakupovala už niekoľkokrát a vždy som bola spokojná. Zásielky prišli rýchlo a v poriadku. V prípade, že niečo nebolo skladom, mi bol zaslaný informatívny e-mail a komunikácia prebiehala bez problémov. Na súčasnej webstránke je prínosom materiál na stiahnutie, ktorý nejednému rodičovi ušetrí tak čas, ako aj peniaze. Určite sa k webu a e-shopu rada v blízkej budúcnosti vrátim.